220 | Akiri, Fearless Voyager | Ekaterina Burmak | White/Red | R | Zendikar Rising |
335 | Akiri, Fearless Voyager | Ekaterina Burmak | White/Red | U | Commander Masters |
365 | Akiri, Fearless Voyager | Ekaterina Burmak | White/Red | R | Zendikar Rising |
72 | Animal Friend | Maxim Kostin | Green | R | Magic The Gathering—Fallout |
397 | Animal Friend | Maxim Kostin | Green | R | Magic The Gathering—Fallout |
10 | Ardenn, Intrepid Archaeologist | Jason Rainville | White | U | Commander Legends |
549 | Ardenn, Intrepid Archaeologist | Jason Rainville | White | U | Commander Legends |
1 | Armament Master | Steven Belledin | White | R | Zendikar |
80 | Armed and Armored | Svetlin Velinov | White | U | Kamigawa: Neon Dynasty Commander |
379 | Armed and Armored | Svetlin Velinov | White | U | Kaldheim |
11 | Armored Skyhunter | Denman Rooke | White | R | Commander Legends |
617 | Armored Skyhunter | Denman Rooke | White | R | Commander Legends |
51 | Armory Automaton | James Paick | | R | Commander 2016 |
85 | Artificer's Hex | Franz Vohwinkel | Black | U | Magic 2014 Core Set |
3 | Auriok Survivors | James Ryman | White | U | New Phyrexia |
5 | Auriok Windwalker | Jeremy Jarvis | White | R | Fifth Dawn |
119 | Awaken the Sleeper | Mathias Kollros | Red | U | Phyrexia: All Will Be One |
2 | Balan, Wandering Knight | Svetlin Velinov | White | R | Commander 2017 |
16 | Balan, Wandering Knight | Svetlin Velinov | White | R | Commander Masters |
53 | Balan, Wandering Knight | 大熊まい/Mai Okuma | White | R | Jumpstart 2022 |
458 | Balan, Wandering Knight | Svetlin Velinov | White | R | Commander Masters |
121 | Barbed Batterfist | Randy Gallegos | Red | C | Phyrexia: All Will Be One |
221 | Batterbone | Nicholas Gregory | | U | Modern Horizons 2 |
130 | Batterskull | Mark Zug | | M | New Phyrexia |
234 | Batterskull | Mark Zug | | M | Double Masters |
356 | Batterskull | rk post | | M | Double Masters |
13 | Benevolent Blessing | Ekaterina Burmak | White | C | Commander Legends |
230 | Birthright Boon | Anna Steinbauer | White | M | Wilds of Eldraine |
291 | Birthright Boon | Omar Rayyan | White | M | Wilds of Eldraine |
298 | Birthright Boon | Andreas Zafiratos | White | M | Wilds of Eldraine |
45 | Bitterthorn, Nissa's Animus | Titus Lunter | | R | March of the Machine Commander |
132 | Bitterthorn, Nissa's Animus | Titus Lunter | | R | March of the Machine Commander |
42 | Blade of Shared Souls | Volkan Baga | Blue | R | Phyrexia: All Will Be One |
378 | Blade of Shared Souls | Volkan Baga | Blue | R | Phyrexia: All Will Be One |
197 | Bladehold War-Whip | Tony Foti | White/Red | U | Phyrexia: All Will Be One |
280 | Bladehold War-Whip | Tony Foti | White/Red | U | Phyrexia: All Will Be One |
130 | Blastfire Bolt | Phill Simmer | Red | C | Magic 2015 Core Set |
100 | Bonehoard | Chippy | | R | Mirrodin Besieged |
108 | Bonehoard | Chippy | | R | Zendikar Rising Commander |
147 | Bonehoard | Chippy | | R | Kamigawa: Neon Dynasty Commander |
211 | Bonehoard | Chippy | | R | Commander Anthology |
229 | Bonehoard | Chippy | | R | Commander 2014 |
245 | Bonehoard | Chippy | | R | Commander 2016 |
245 | Bonehoard | Chippy | | R | Commander 2015 |
227 | Brass Knuckles | Russell Lu | | U | Magic The Gathering—Fallout |
234 | Brass Knuckles | Yeong-Hao Han | | U | Streets of New Capenna |
372 | Brass Knuckles | Yeong-Hao Han | | C | Commander Masters |
101 | Brass Squire | Ryan Pancoast | | U | Mirrodin Besieged |
460 | Brass Squire | Ryan Pancoast | | U | Commander Legends |
4 | Bride's Gown | Eric Deschamps | White | U | Innistrad: Crimson Vow |
219 | Bruenor Battlehammer | Wayne Reynolds | White/Red | U | Adventures in the Forgotten Realms |
337 | Bruenor Battlehammer | Russ Nicholson | White/Red | U | Adventures in the Forgotten Realms |
19 | Carry Away | Jim Nelson | Blue | U | Darksteel |
97 | Cass, Hand of Vengeance | Dan Watson | White/Red | R | Magic The Gathering—Fallout |
410 | Cass, Hand of Vengeance | Dan Watson | White/Red | R | Magic The Gathering—Fallout |
44 | Catti-brie of Mithral Hall | Lius Lasahido | White/Green | R | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
233 | Catti-brie of Mithral Hall | Lius Lasahido | White/Green | R | Alchemy Horizons: Baldur's Gate |
313 | Catti-brie of Mithral Hall | Lius Lasahido | White/Green | R | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
116 | Champion of the Flame | Wayne Reynolds | Red | U | Dominaria |
167 | Champion of the Flame | Wayne Reynolds | Red | C | Commander Legends |
210 | Champion of the Flame | Wayne Reynolds | Red | C | Commander Masters |
14 | Codsworth, Handy Helper | Alex Konstad | White | R | Magic The Gathering—Fallout |
366 | Codsworth, Handy Helper | Alex Konstad | White | R | Magic The Gathering—Fallout |
158 | Corrosive Ooze | Daniel Ljunggren | Green | C | Dominaria |
15 | Danitha, Benalia's Hope | Magali Villeneuve | White | R | Dominaria United |
287 | Danitha, Benalia's Hope | Barbara Rosiak | White | R | Dominaria United |
328 | Danitha, Benalia's Hope | Barbara Rosiak | White | R | Dominaria United |
32 | Disarm | Alex Horley-Orlandelli | Blue | C | Mirrodin |
128 | Dragonwing Glider | Andreas Zafiratos | Red | R | Phyrexia: All Will Be One |
385 | Dragonwing Glider | Andreas Zafiratos | Red | R | Phyrexia: All Will Be One |
177 | Eaten by Spiders | Slawomir Maniak | Green | U | Avacyn Restored |
119 | Ensouled Scimitar | Edward P. Beard, Jr. | | U | Fifth Dawn |
294 | Fires of Mount Doom | Shahab Alizadeh | Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
392 | Fires of Mount Doom | Shahab Alizadeh | Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
107 | Flayer Husk | Igor Kieryluk | | C | Mirrodin Besieged |
110 | Flayer Husk | Igor Kieryluk | | C | Planechase Anthology |
110 | Flayer Husk | Igor Kieryluk | | C | Planechase 2012 Edition |
214 | Flayer Husk | Igor Kieryluk | | C | Modern Masters 2015 Edition |
256 | Flayer Husk | Igor Kieryluk | | C | Double Masters |
289 | Frodo, Determined Hero | Magali Villeneuve | White | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
388 | Frodo, Determined Hero | Magali Villeneuve | White | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
7 | Fulgent Distraction | Nic Klein | White | C | Scars of Mirrodin |
34 | Fumble | Gabor Szikszai | Blue | U | Battlebond |
1 | Galea, Kindler of Hope | Johannes Voss | White/Blue/Green | M | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
317 | Galea, Kindler of Hope | Johannes Voss | White/Blue/Green | M | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
6 | Glimmer Lens | Sidharth Chaturvedi | White | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
44 | Glimmer Lens | Sidharth Chaturvedi | White | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
13 | Goblin Gaveleer | Svetlin Velinov | Red | C | Historic Anthology 4 |
92 | Goblin Gaveleer | Svetlin Velinov | Red | C | Scars of Mirrodin |
126 | Goblin Gaveleer | Svetlin Velinov | Red | C | Double Masters |
13 | Goldwardens' Gambit | Manuel Castañón | Red | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
51 | Goldwardens' Gambit | Manuel Castañón | Red | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
13 | Goldwarden's Helm | Vincent Christiaens | White | C | Phyrexia: All Will Be One |
181 | Golem-Skin Gauntlets | Alan Pollack | | U | Mirrodin |
259 | Golem-Skin Gauntlets | Alan Pollack | | C | Double Masters |
9 | Grip of Phyresis | Lake Hurwitz | Blue | U | Commander 2016 |
43 | Grip of Phyresis | Lake Hurwitz | Blue | U | Commander Anthology 2018 |
117 | Groom's Finery | Eric Deschamps | Black | U | Innistrad: Crimson Vow |
77 | Gunner Conscript | Miguel Mercado | Green | U | Magic The Gathering—Fallout |
15 | Halvar, God of Battle | Lie Setiawan | White | M | Kaldheim |
299 | Halvar, God of Battle | Milivoj Ćeran | White | M | Kaldheim |
51 | Hammer of Nazahn | Victor Adame Minguez | | R | Commander 2017 |
260 | Hammer of Nazahn | Victor Adame Minguez | | R | Double Masters |
388 | Hammer of Nazahn | Victor Adame Minguez | | R | Commander Masters |
606 | Hammer of Nazahn | Victor Adame Minguez | | R | Commander Masters |
212 | Haunted Plate Mail | Izzy | | R | Magic 2014 Core Set |
218 | Haunted Plate Mail | Izzy | | R | Magic 2015 Core Set |
3 | Heavenly Blademaster | Zack Stella | White | R | Commander 2018 |
11 | Heavenly Blademaster | Zack Stella | White | R | Game Night: Free-For-All |
28 | Heavenly Blademaster | Zack Stella | White | R | Commander Masters |
461 | Heavenly Blademaster | Zack Stella | White | R | Commander Masters |
131 | Helm of Kaldra | Donato Giancola | | R | Fifth Dawn |
131 | Helm of Kaldra | Donato Giancola | | R | Promo set for Gatherer |
136 | Hexgold Halberd | Heonhwa Choe | Red | U | Phyrexia: All Will Be One |
14 | Hexgold Hoverwings | Kai Carpenter | White | U | Phyrexia: All Will Be One |
14 | Hexplate Wallbreaker | Aaron Miller | Red | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
52 | Hexplate Wallbreaker | Aaron Miller | Red | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
105 | Inventory Management | Kamila Szutenberg | White/Red | R | Magic The Gathering—Fallout |
342 | Inventory Management | Tim Brumley | White/Red | R | Magic The Gathering—Fallout |
112 | Kazuul's Toll Collector | Greg Staples | Red | U | Oath of the Gatewatch |
133 | Kazuul's Toll Collector | Greg Staples | Red | C | Double Masters |
230 | Kellan, the Fae-Blooded | Anna Steinbauer | Red | M | Wilds of Eldraine |
291 | Kellan, the Fae-Blooded | Omar Rayyan | Red | M | Wilds of Eldraine |
298 | Kellan, the Fae-Blooded | Andreas Zafiratos | Red | M | Wilds of Eldraine |
19 | Kemba, Kha Enduring | Zoltan Boros | White | R | Phyrexia: All Will Be One |
330 | Kemba, Kha Enduring | 泉 朝樹/TOMOKI IZUMI | White | R | Phyrexia: All Will Be One |
12 | Kemba, Kha Regent | Todd Lockwood | White | R | Scars of Mirrodin |
19 | Kemba, Kha Regent | Todd Lockwood | White | R | Double Masters |
34 | Kemba, Kha Regent | Ernanda Souza | White | U | Commander Masters |
63 | Kemba, Kha Regent | Todd Lockwood | White | R | Commander 2017 |
75 | Kemba, Kha Regent | Todd Lockwood | White | R | Commander 2014 |
671 | Kemba, Kha Regent | Peter Diamond | White | U | Commander Masters |
7 | Kemba's Banner | Wisnu Tan | White | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
45 | Kemba's Banner | Wisnu Tan | White | R | Phyrexia: All Will Be One Commander |
9 | Kemba's Legion | Anthony Francisco | White | U | Mirrodin Besieged |
14 | Kor Outfitter | Kieran Yanner | White | C | Game Night: Free-For-All |
21 | Kor Outfitter | Kieran Yanner | White | C | Zendikar |
143 | Lashwrithe | Jason Felix | | R | New Phyrexia |
245 | Lashwrithe | Jason Felix | | R | Commander 2014 |
14 | Loxodon Punisher | Terese Nielsen | White | R | Mirrodin |
254 | Magnetic Snuffler | Daniel Ljunggren | | U | Murders at Karlov Manor |
376 | Magnetic Snuffler | Cosmin Podar | | U | Murders at Karlov Manor |
74 | Magnetic Theft | Dave Dorman | Red | U | Fifth Dawn |
156 | Manriki-Gusari | Thomas Gianni | | U | Saviors of Kamigawa |
8 | Mantle of the Ancients | Denman Rooke | White | R | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
70 | Mantle of the Ancients | Lucas Graciano | White | R | Wilds of Eldraine Commander |
165 | Mantle of the Ancients | Igor Krstic | White | R | Magic The Gathering—Fallout |
277 | Mantle of the Ancients | Denman Rooke | White | R | Adventures in the Forgotten Realms Commander |
452 | Mantle of the Ancients | Igor Krstic | White | R | Magic The Gathering—Fallout |
22 | Mirran Bardiche | Julian Kok Joon Wen | White | C | Phyrexia: All Will Be One |
115 | Mortarpod | Eric Deschamps | | U | Mirrodin Besieged |
222 | Mortarpod | Eric Deschamps | | U | Modern Masters 2015 Edition |
48 | Murderous Spoils | Adam Rex | Black | U | Darksteel |
210 | Myr Adapter | Ben Thompson | | C | Mirrodin |
230 | Nahiri, Heir of the Ancients | Anna Steinbauer | White/Red | M | Zendikar Rising |
282 | Nahiri, Heir of the Ancients | David Rapoza | White/Red | M | Zendikar Rising |
10 | Nahiri, the Lithomancer | Eric Deschamps | White | M | Commander 2014 |
45 | Nahiri, the Lithomancer | Eric Deschamps | White | R | Commander Masters |
467 | Nahiri, the Lithomancer | Eric Deschamps | White | R | Commander Masters |
147 | Necropouncer | Cos Koniotis | | U | New Phyrexia |
231 | Nettlecyst | Vincent Proce | | R | Modern Horizons 2 |
233 | Nettlecyst | Vincent Proce | | R | Murders at Karlov Manor Commander |
367 | Nettlecyst | Vincent Proce | | R | March of the Machine Commander |
471 | Nettlecyst | Vincent Proce | | R | Modern Horizons 2 |
99 | Ogre Geargrabber | David Rapoza | Red | U | Scars of Mirrodin |
22 | One Last Job | Caroline Gariba | White | R | Outlaws of Thunder Junction |
315 | One Last Job | Caroline Gariba | White | R | Outlaws of Thunder Junction |
33 | Quest for the Holy Relic | Greg Staples | White | U | Zendikar |
146 | Reckless Crew | Izzy | Red | R | Kaldheim |
359 | Reckless Crew | Izzy | Red | R | Kaldheim |
35 | Resolute Strike | Zezhou Chen | White | C | Zendikar Rising |
407 | Rhuk, Hexgold Nabber | Andrea De Dominicis | Red | R | Phyrexia: All Will Be One |
412 | Rhuk, Hexgold Nabber | Andrea De Dominicis | Red | R | Phyrexia: All Will Be One |
496 | Rohirrim Chargers | Jason Rainville | White/Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth Commander |
53 | Scytheclaw | James Paick | | R | Commander 2015 |
118 | Scytheclaw | James Paick | | R | Zendikar Rising Commander |
375 | Scytheclaw | James Paick | | R | March of the Machine Commander |
408 | Scytheclaw | James Paick | | R | Commander Masters |
615 | Scytheclaw | James Paick | | R | Commander Masters |
150 | Shackles of Treachery | Dmitry Burmak | Red | C | Kaldheim |
228 | Shagrat, Loot Bearer | Tatiana Veryayskaya | Black/Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
372 | Shagrat, Loot Bearer | Tatiana Veryayskaya | Black/Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
679 | Shagrat, Loot Bearer | Tatiana Veryayskaya | Black/Red | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth |
157 | Sickleslicer | Jason Felix | | U | New Phyrexia |
228 | Sickleslicer | Jason Felix | | C | Modern Masters 2015 Edition |
287 | Sickleslicer | Jason Felix | | C | Double Masters |
41 | Sigarda's Aid | Howard Lyon | White | R | Eldritch Moon |
43 | Sigarda's Aid | Howard Lyon | White | R | Shadows Over Innistrad Remastered |
384 | Sigarda's Aid | Howard Lyon | White | R | Commander Legends |
133 | Skinwing | Igor Kieryluk | | U | Mirrodin Besieged |
288 | Skinwing | Igor Kieryluk | | C | Double Masters |
25 | Soul Nova | Keith Garletts | White | U | Mirrodin |
42 | Stangg, Echo Warrior | Randy Vargas | Red/Green | R | Dominaria United Commander |
24 | Stonehewer Giant | Steve Prescott | White | R | Morningtide |
31 | Stonehewer Giant | Steve Prescott | White | R | Modern Masters |
32 | Stonehewer Giant | Steve Prescott | White | R | Double Masters |
521 | Stonehewer Giant | Greg and Tim Hildebrandt | White | R | The Lord of the Rings: Tales of Middle Earth Commander |
137 | Strandwalker | Igor Kieryluk | | U | Mirrodin Besieged |
24 | Strip Bare | Ralph Horsley | White | C | Shadowmoor |
83 | Strong Back | Elizabeth Peiró | Green | R | Magic The Gathering—Fallout |
402 | Strong Back | Elizabeth Peiró | Green | R | Magic The Gathering—Fallout |